נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 סוגי שרשראות שיהפכו אותך לנשית יותר 

במידה ואת מעוניינת לשדרג את הלוק שלך או לשנות את הסגנון שלך לסגנון נשי יותר, תוכלי לעשות זאת בעזרת שילוב לאמנטים שונים בתוך הלוקי היומי שלך. אלמנט שיכול להשפיע רבות הוא השרשרת. במאמר זה נספר לך על שרשראות בסגנונות נשיים, כדי שתוכלי לבחור את האחד שמתאים לטעם האישי שלך. 

 

אילו סוגי שרשראות כדי לשקול עבור לוק נשי יותר?

מי שמחפשת לוק נשי יותר, כדאי שתחשוב עם עצמה מה ׳לוק נשי׳ אומר עבורה. יש כאלו שלוק נשי אומר עבורן לוק מעודן ועדין, ויש כאלו שחושבות על לוק נועז, פלרטטני וחצוף. יש את אלו שילכו על הכיוון הילדי יותר, ויחשבו על צבעים עדינים ורכים, ויש כאלו שילכו על הכיוון הבוגר יותר שמשדר בגרות ונשיות. כאשר הבנת עם עצמך מה הכוונה ב׳נשי׳ עבורך, את יכולה לבחור מבין סוגי השרשראות הבאות את הסגנון שאת הכי מתחברת אליו באופן אישי. להלן הסוגים המובילים:

 

שרשראות פנינים

הפנינה היא סמל לנשיות, עדינות, רוך ויופי. הציור המפורסם של האלה ונוס מתאר אותה נולדת ונוצרת מתוך פנינה, מה שמסמל נשיות אולטימטיבית. מאז ומתמיד פנינם נחשבו לתכשיט עדין ונשי, ושילוב פנינה בשרשרת שלכן תעניק לכן את המראה הנשי העדין והתמים. ניתן לשלב עם הפנינה כסף או זהב, שכן פנינים הן עיטור ורסטילי מאוד.

 

שרשראות עם תליון עדין

סוג שרשראות נוסף שיכול להעניק לך מראה נשי יותר הוא שרשראות עם תליון עדין. נכון, במרוצת השנים טרנדים באו והלכו שכללו תליונים גדולים, עבים, צבעוניים, ססגוניים ומעט גסים, מחומרים כמו פלסטיק, מתכת, עץ וכולי, אך בשביל מראה נשי מעודן ומהודק יותר מומלץ לשקול שילוב של תליון עדין וקטן יותר. תליון קטן יכול להיות מורכב מאבן חן כזו או אחרת, מתכת עם חריטה להקדשה אישית, או צורה יפה שהולכת טוב עם הסגנון האישי שלנו.

אילו סוגי שרשראות כדי לשקול עבור לוק נשי יותר

שרשראות צ׳וקר

שרשראות צ׳וקר יעניקו למי שעונדת אותן לוק נשי קצת נועז ובועט יותר. הצ׳וקר הוא שרשרת הצמודה לעור, והיא יכולה להיות עשויה ממגוון רחב של חומרים – מפלסטיק, לגומי, עור אמיתי או מתכת כלשהי. עובי הצו׳קר משתנה גם הוא, וניתן להוסיף עליו אלמנטים נוספים לקישוט.

 

שרשראות drop

סוג או סגנון שרשראות שמיוחס בעיקר לנשים הוא שרשראות ה׳דרופ׳. מדובר בשרשראות המורכבות משרשרת המקיפה את הצוואר ויורדת (משם שמה, ׳דרופ׳) עד למחשוף ואפילו קצת מתחתיו. סוג שרשאות זה נחשב נשי במיוחד, מעט פלרטטני וחצוף, ויכול לשדרג לוק רגיל יחסית ללוק מיוחד ומושך את העין. שרשרת דרופ יכולה להיות חלקה או מעוטרת באבנים, תליונים, פנינים וחוליות בגדלים שונים.

 

לסיכום

נשיות מגיעה במגוון של צורות, גדלים, גוונים וסוגים, וכך גם ההגדרה לשרשראות נשיות. תוכלי לבחור מבין מבחר של שרשראות בסגנונות שונים ומגניבים כמו פנינים, צ׳וקר, דרופ וכולי, שיגרמו לך להרגיש הכי נשית שיש.

4 סוגי שרשראות שיהפכו אותך לנשית יותר 

מה היה לנו עד עכשיו?