נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כיצד תוכלי להתאים את השרשרת ללוק היומי

כולנו רוצות מראה מהודק, מסודר, אלגנטי שירגיש אופנתי וחכם בו זמנית. התאמת השרשרת אל הלוק שלך היא דרך מעולה להשיג את המטרות האלו, אבל איך עושים זאת? במאמר זה נסביר לך בדיוק איך להתאים את השרשרת ללוק היומי בדרכים פשוטות וחכמות שישדרגו לך כל אאוטפיט. 

 

איך בגדול מתאימים את השרשרת ללוק היומי שלך?

בכדי להתאים את השרשרת שתענדי ללוק היומי שלך, את צריכה לקחת בחשבון מספר דברים:

 

  • מפתח הצוואר של החולצה, השמלה או האוברול שתלבשי – נרחיב על כך בסעיף הבא
  • סגנונך הכללי וטעמך האישי – שאמורים להוביל אותך בכל בחירה אופנתית
  • הצבעים שירכיבו את הלוק שלך – בשביל מראה מהודק ואלגנטי
  • לאן את הולכת – למשרד? לפגישה חשובה? לאירוע מרגש? לדייט? ישנן שרשראות שיתאימו למגוון סוגים של מאורעים וישנן שרשראות שכדאי לשמור לרגעים מיוחדים.

איך בגדול מתאימים את השרשרת ללוק היומי שלך

התאמת השרשרת אל מפתח הצוואר

לא תאמיני כמה סוגים של מפתחי צוואר קיימים, וכנראה שחלק גדול מהם יש לך בארון בלי ששמת לב. הנה הדרכים הכי טובות לשלב את השרשראות שלך עם מפתח הצוואר של הטופ שתלבשי באותו היום:

 

אם בחרת בצווארון גבוה

לאחורנה, הצווארון הגבוה (המוכר גם בשם, צווארון גולף, או turtle neck) חזר לאופנה ובגדול, ואנו מוצאות יותר ויותר חולצות ושמלות עם צווארון גבוה בחנויות ובמסלולי האופנה. שילוב מושלם עבור צווארון גבוה הוא שרשרת ארוכה – שבעצם מושכת את העין חזרה כלפי מטה ומאזנת את הלוק.

 

אם מתחשק לך צווארון וי

צווארון וי, שהוא מפתח צוואר מאוד פופולארי בחולצות, אוברולים ושמלות, יראה הכי טוב אם יהיה משולב עם שרשרת שמחקה את המפח עצמו. בחרו שרשרת שגם היא מעוצבת בסגנון וי ומצביעה כלפי מטה בצורה מחודדת או של משולש. כך תיצרו מראה הרמוני בו העין תעקוב אחרי מפתח הצוואר וגם אחרי הקצה של השרשרת והם יפנו לאותו הכיוון בדיוק.

התאמת השרשרת אל מפתח הצוואר

אם זה יום של צווארון מרובע

מפתח הצוואר המרובע פופולארי בבגדים רשמיים יותר או פריטי לבוש מיוחדים. בכדי להתאים לו שרשרת, מצאי שרשרת בעלת אלמנט גדול יחסית שנמצא בקצה שלה, וכך תאזני את המראה המרובע והמחודד של מפתח הצוואר עם משהו רך יתר ומעוגל.

 

לרגעים מיוחדים בהם תלבשי צווארון סוויטהארט

צווארון סוויטהארט הוא מפתח צוואר לחולצה או שמלה המעוצב בסגנון לב. יש לו מחשוף בינוני, והוא בדרך כלל ללא שרוולים – סטרפלס.

 

לאירוע שבו תתהדרי בצווארון א-סימטרי

עבור הימים המיוחדים בהם את בוחרת בלוק יותר בולט ונועז, כמו חולצה או שמלה עם מפתח צוואר א-סימטרי, תצטרכי למצוא שרשרת שמחקה את סגנון החולצה. מה הכוונה? חפשי שרשראות שיש בהן אלמנט א-סימטרי בעצמן, ונסי שהוא יהיה בצד המקביל לאלמנט המיוחד שיש על החולצה, וכך תצרי מראה מעניין ומאוזן.

 

לסיכום

בכדי להבין איך להתאים את השרשרת למראה היומי שלך, קחי בחשבון את מפתח הצוואר, הצבעים, האורך, והסגנון הכללי של השרשרת, בכדי שתוכלי להתאים אותה בצורה מושלמת והרמונית לשאר הלוק.

כיצד תוכלי להתאים את השרשרת ללוק היומי

מה היה לנו עד עכשיו?