נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 טיפים לבחירת אורך השרשרת שלך

שרשראות הן אקססורי מהותי וחשוב בכל ארון של כל אישה וגבר, שיכולות לשדרג ברגע לוק פשוט או שאינו מעניין מספיק. כמו כל פריט לבוש אחר, כדי לבחור אותן כמו שצריך צריך לדעת מספר דברים חשובים. במאמר זה נספר לכם כל מה שצריך לדעת לפני שאנו רוכשות שרשרת חדשה, איך למדוד את עצמנו בשביל להחליט על מידה, ועוד. כל הפרטים כאן. 

 

4 טיפים חשובים לבחירת אורך שרשרת:

אז איך בוחרות אורך לשרשרת? איגדנו עבורך 4 טיפים פרקטיים וחשובים עבור המשימה:

 

מדדי במדויק היקף הצוואר

חשוב מאוד שלפני שאת ניגשת לבחור שרשרת, תבדקי את היקף הצוואר שלך, מספר פעמים, כדי לוודא שאת מודדת אותו במדויק. מומלץ להוסיף כ-2-3 סנטימטרים למדידה שלך, בשביל לאפשר לשרשרת לשבת על צווארך בנוחות מבלי לתת לך תחושה של חנק.

4 טיפים חשובים לבחירת אורך שרשרת

קחי בחשבון את סגנונך אישי

ישנם סגנונות אופנתיים ששרשרת ארוכה מאוד תתאים להם בול, וכן סגנונות שצ׳וקר או שרשרת יחסית צמודה יחמיאו להם מאוד. בחני את הסגנון האישי שלך לאורך השנים, תביני עם מה את מרגישה הכי ׳את׳, ותתאימי לו שרשרת באורך שיחמיא לו ולך. חשוב לדעת שלרוב, אורך השרשרת הממוצע שנשים עונדות יהיה בין 16-18 אינצ׳ים, שהם בין 40-45 סנטימטרים פחות או יותר.

 

בחני אפשרות לטרנד שאת אוהבת

כל כמה שנים יגיח טרנד כזה או אאחר בעולם האופנה, שישפיע רבות על כל פריטי הלבוש שנראה ברחובות, על המשפעינים ובסופו של דבר, גם בארון שלנו. נכון, הכי כדאי להשקיע בפריטי לבוש ותכשיטים שהם על זמניים בכדי שלא נרגיש שהם מיושנים אחרי שנה או שנתיים, אבל מדי פעם את יכולה לבחון אפשרות לרכוש תכשיט או שרשרת שהם חלק מטרנד מסוים אם את מאוד אוהבת אותו ומתחברת אליו. לדוגמא, טרנד הצ׳וקרים אמנם כיבכול כבר ׳עבר׳, אבל מדי פעם נראה אותו חוזר לאופנה, ואנשים שהסטייל שלהם מתאים לשרשרת שכזו ימשיכו לענוד אותה בחיי היום-יום שלהם.

 

פרגני לעצמך בכמה סנטימטרים

חשוב שכאשר את מודדת את צווארך וניגשת לבחור שרשרת לפי המידות שלקחת, תקחי בחשבון שלעיתים ישנו הבדל של כמה סנטימטרים, ולא כדאי לקחת שרשרת שהיא בדיוק בדיוק המידה שמדדת מהצוואר. כדאי לפרגן לעצמך בכמה סנטימטרים, בין אם במדידה שלך ובין אם ברכישת השרשרת עצמה, שכן אם יהיו שינויים קטנים לפה או לשם את עלולה להרגיש חנוקה להסתובב עם שרשרת שגורמת לך לאי נוחות.

 

לסיכום

כשאנו ניגשות לבחור לעצמנו שרשרת, כדאי שנדע מה יחמיא לנו ולסגנון האישי שלנו, מהו היקף הצוואר שלנו – כדי שיהיה לנו נוח לענוד את השרשרת, ומה באופנה כרגע – במידה ונרצה לקחת חלק בטרנד שאנחנו אוהבות. כדאי גם לפרגן לעצמנו בכמה סנטימטרים כדי להימנע משרשרת לוחצת מידי שתגרום לנו להרגיש לא בנוח.

4 טיפים לבחירת אורך השרשרת שלך

מה היה לנו עד עכשיו?