נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 טיפים להתאמת הצמיד לסגנון הלבוש 

צמידים הם דרך נפלאה לשדרג את הלוק שלכם, בין אם בצורה דרסטית ונועזת או סולידית ועדינה יותר. ישנם סוגים רבים של צמידים, וכל אחד יכול למצוא לו את הסגנון שיתאים לסטייל האישי שלו, אם רק יחפש במקומות הנכונים. במאמר זה נספר לכם על הדרכים הטובות ביותר להתאים צמיד או תכשיט דומה לסגנון האישי שלכם, במספר צעדים פשוטים.

 

איך כדאי להתאים את הצמיד ללבוש שלכם?

כשאנחנו מרחיבים את אוסף התכשיטים והאקססוריז שלנו, חשוב לעשות זאת עם מחשבה קדימה על מגוון השימושים שנוכל לעשות בתכשיט החדש. עם אילו בגדים הוא ילך, למה הוא יתאים ולמה פחות, ואיך הוא ישחק תפקיד בתוך הלוק הכללי שלנו. אז לפני שאתם רוכשים צמיד חדש, שקלו את הקריטריונים הבאים בשביל לבצע רכישה נכונה:

בחנו את הצבעים

במידה ואתם אנשים שנוהגים ללבוש בגדים בצבעים עזים ובוהקים, שאוהבים פרינטים וטקסטורות, כדאי לשקול לאזן את זה עם אקססוריז עדינים וסוליידים יותר – או אולי לעשות ההפך ולהתאים את הצמיד לסגנון הססגוני שלכם. תוכלו גם לבחור בצמיד בצבע עז בשביל להכניס עניין ללוק מונוטוני יחסית.

 

שימו לב לגודל

לוק שמשלב פריטי לבוש שהם אוברסייז, או פשוט בגדים רחבים עם הרבה בד, כנראה יצריך צמיד בגודל גדול ורחב יחסית בכדי שבכלל יראו אותו וישימו לב אליו. כאשר הלוק בנוי מבגדים צמודים, אפשר לענוד צמיד דק או עדין יותר שלא יבלע תחת בד רב. כמובן שעם לוק יותר סולידי ומועדן, אפשר לשלב צמיד גדול ומסיבי שיאזן את הפרופורציות של הלבוש.

 

פשוט וחלק או מעוטר ובולט

צמידים יכולים להיות פריט עדין ופשוט, או תכשיט מרהיב מלא בצבעים, עיטורים, חריטות ואלמנטים שונים שיהפכו אותו למיוחד ובולט. במידה והסגנון שלכם יותר ׳נקי׳, פשוט ועדין, כדאי שתשלבו איתו תכשיטים עדינים כמו צמיד מתכת דק, או צמיד זהוב עם חריטה עדינה. אבל אם בסגנון האישי שלכם יש פריטים רבים שהם ססגוניים, עם טקסטורות שונות, אלמנטים בולטים ואתם בכללי לא מפחדים מלהיות נועזים בסטייל שלכם – הצמיד שלכם יכול לחקות את זה ולהשתלב בכך שגם הוא יהיה בולט ומיוחד.

פשוט וחלק או מעוטר ובולט 

התאמת מתכות

הדרך הכי טובה להתאין את הצמיד ללבוש שלכם הוא להתאים את צבעו לצבע האקססוריז האחרים שלכם – בעיקר כשמדובר במתכות. למשל, במידה ואתם עונדים עדגילי זהב, או חגורה עם אבזם זהוב, בחרו בצמיד מצופה זהב. במידה והשרשרת שלכם מכס, או שיש לכם נזם מכס, צמיד כסוף יקשור את כל הלוק יחדיו באופן נפלא.

 

לסיכום

התאמת צמיד או תכשיט דומה לסגנון שלכם יכולה להיות מסובכת אם לא יודעים על מה להסתכל, וכדי להחליט איזה צמיד תרכשו ותוספיו לאוסף שלכם כדאי לבחון את הסטייל שלכם ולהחליט על התכונות העיקריות שלו – ולהתאים אליו צמיד עם תכונות דומות.

מה היה לנו עד עכשיו?