נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כיצד תוכלו להתאים את הצמיד לצבע עורכם

תהיתם פעם איך להתאים צבעין של תכשיטים שונים לגוון העור שלכם? בין אם מדובר בגווני כסף או זהב, או שלל הצבעים האחרים הקיימים, חשוב להבין איך לבחור לנו צבעים שיתאימו ויחמיאו לנו בצורה הרמונית ביותר. במאמר זה נספר לכם על השיטה שמביאה את כל התשובות לאיך להתאים צמיד לגוון וצבע העור שלכם. כל הפרטים כאן. 

 

ניסוי וטעייה

נכון, אתם יכולים פשוט לנסות הרבה סוגים של צמידים בצבעים שונים, ולקוות שתיפלו על צבע שהולך בהרמוניה עם גוון העור שלכם – אבל מי אמר שזה יהיה באמת נכון? וגם, למה לקחת את הדרך הארוכה יותר, שאינה בטוחה כל כך, כשיש קיצור דרך מוכר ופופולארי שיביא לכם תוצאות מובטחות? השיטה העונתית פותחה לפני שנים רבות ותוכל לתת לכם מענה מדויק בדיוק בתחום הזה, וחבל שלא לנסות אותה בכדי לבצע החלטות שקולות יותר בבחירת התכשיטים שלכם.

ניסוי וטעייה

מהי התיאוריה העונתית בעולם האופנה?

מדובר בשיטת אבחון המאפשרת התאמה מירבית של צבעים לכל אדם ואדם, לפי התכונות הבולטות ביותר של העור, העיניים, השיער והפנים שלו או שלה. השיטה מבוססת על 4 עונות השנה, ומזמינה אותנו לחקור אל איזו עונה אנו שייכים, ובכך להתאים לעצמנו את קבוצת הצבעים והגוונים שתתאים לנו באופן מושלם, תחמיא לנו ותדגיש את היופי הטבעי שלנו.

 

אנשי חורף

עונה זו מקוטלגת בתור עונה עם מאפיינים קרים – צבעים עם מאפיין קר לעומת חם, כחול לעומת צהבהב, אשר הגוונים שלה מאופיינים בעומק רב וברמת ריכוז גבוהה.

 

אנשי קיץ

גם עונה זו נחשבת עונה עם גוונים קרים, אך ברמת ריכוז נמוכה יותר ועומק נמוך – צבעי פסטל קרים.

אנשי סתיו

עונת הסתיו מאופיינת בצבעים שניתן למצוא בטבע בסתיו – צבעי אדמה, גוונים חמים וזהובים אך בעל עומק נמוך,

עם רמת ריכוז נמוכה.

 

 אנשי אביב

עונת האביב גם היא נחשבת עונה עם גווני צבעים חמים, אך בוהקים מאוד ועם עומק גבוה, וברמת ריכוז גבוהה.

 

אחרי שהבנתם איזו עונה אתם, מה עושים?

במידה ואתם שייכים לעונות החורף או הקיץ, הצמידים שהכי יחמיאו לכם יהיו כאמור בצבעים קרים, בין אם בוהקים או בעלי ריכוז צבע נמוך – בעיקר שלא יהיה בהם גוון או טון חם. במידה ואתם הפוכים, ומוגדרים כעונות הסתיו או האביב, חפשו צמידים בצבעים חמים, בין אם פסטליים יותר או בעלי עומק גבוה, העיקר שישארו בסקאלה הזהובה-חומה-כתמתמה. בנוסף לכך, חשוב לדעת שאנשי חורף והקיץ יראו הכי טוב עם תכשיטים בצבע כסף או זהב לבן, ואנשי הסתיו והאביב יראו הכי טוב בתכשיטים מזהב.

 

לסיכום

בכדי להבין איזה צבע של צמיד או כל תכשיט אחר הכי יחמיא לעור שלנו, חשוב לבצע התאמת צבעים לפי השיטה העונתית, שעוזרת לנו להבין לאיזו קבוצה אנו שייכים ואילו צבעים מחמיאים לגוון העור המיוחד שלנו. הבנה לאיזו תת קטגוריה אנו שייכים יכולה לעזור לנו גם לבחור בין תכשיטי כסף וזהב.

כיצד תוכלו להתאים את הצמיד לצבע עורכם

מה היה לנו עד עכשיו?