נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איך תוכלי לדעת מה גודל הצמיד המתאים עבורך

בשביל לבצע רכישה מושכלת ומדויקת, חשוב מאוד לדעת את גודל הצמיד המתאים עבורך. הבעיה היא, שגודל הצמיד תלוי במידות הספציפיות של פרק כף היד שלך, ואם לא תדעי איך למדוד אותו כמו שצריך את עלולה להזמין צמיד גדול או קטן מידי, וחבל. במאמר זה נספר לך מה שאת צריכה לדעת לגבי מדידות עבור רכישת צמיד.  

 

מדוע חשוב לדעת מהו גודל הצמיד הנכון עבורך

כמו בפרטי לבוש רבים אחרים, הבנה של המידה האמיתית שלנו תאפשר לנו לרכוש פריטים שיתאימו לגוף שלנו בצורה מדויקת יותר, ללא הפתעות מיותרות או צורך לוותר על פריט שקנינו כי הוא לא מתאים במציאות – בין אם קטן או גדול מידי.

תכשיטים בכלל וצמידים בפרט מצריכים מדידה מדויקת אפילו יותר, שכן לעומת בגדים שלרוב עשויים בד שיכול להימתח או לשבת על הגוף כ׳אוברסייז׳, תכשיט כמו טבעת או צמיד יפול לנו מהיד אם יהיה גדול מידי, ולא יעלה לנו על האצבע אם יהיה קטן מידי – כלומר אין הרבה מקום למשחק לעומת פריטי לבוש שונים.

מדוע חשוב לדעת מהו גודל הצמיד הנכון עבורך

איך אפשר לדעת את גודל הצמיד שיתאים לך?

אז איך תדעי איזה גודל של צמיד לבחור? הנה מספר טיפים חשובים:

 

מדידת המפרק

דרך מצוינת להבין מהי מידת הצמיד הנכונה לך היא למדוד את מפרק כף היד שלך. קחי סרט מדידה רך וגמיש, ולפפי אותו סביב המפרק שלך עד שהוא מקיף את כולו במדויק. בדקי מהי המידה שמופיעה לך על הסרט, בסנטימטרים וגם באינצ׳ים – למקרה ותרצי לרכוש צמיד מאתר שעובד עם אינצ׳ים.

 

מדידת צמיד שברשותך

דרך נוספת שטובה עבור הבנת מידת הצמיד שתרכשי, היא למדוד צמיד שכבר קיים אצלך בארון. חשוב לבחור צמיד שאת אוהבת את איך שהוא יושב על היד שלך, שהוא לא צמוד מידי או גדול מידי ונופל ממך כל הזמן, כדי שתרכשי צמיד שמתאים לך באופן מדויק ולא תחזרי על טעות פעמיים עם צמיד חדש.

ייעוץ עם תכשיטן

דרך נוספת טובה היא ללכת לחנות תכשיטים ולהתייעץ עם בעל מקצוע – תכשיטן או מוכר. הם יוכלו למדוד עבורך את כל מה שצריך ולהתאים לך מידה מדויקת ביותר.

 

בעת רכישת צמיד באינטרנט

רכישת צמיד באינטרנט יכולה להיות בעייתית מעט במידה וא לא יודעת איך למדוד את גודל מפרק כף היד שלך כמו שצריך. למזלנו, ברוב המוחלט של האתרים והחנוית האינרטנטיות שמוכרות צמידים ותכשיטים בכלל, קיימת טבלת מידות שמפרטת את המדדים המדויקים של כל אחד מהתכשיטים הנמכרים בה. בעזרת הטבלה, תוכלי להבין מהן המידות של התכשיט אותו את שוקלת לרכוש, מה שיעזור לך להבין הרבה יותר טוב אם את מזמינה את המידה הנכונה לך.

 

לסיכום

בעת רכישת צמיד, חשוב מאוד שתדעי את המידה המדויקת שלך – גם המידה של צמיד שאת אוהבת לענוד באופן קבוע, וגם את היקף מפרק כף היד שלך בסנטימטרים ואינצים. תוכלי להיוועץ עם תכשיטן או מוכר בחנות כתשיטים בשביל להיות בטוחה שאת מבינה את המידה הרלוונטית לך נכון.

מה היה לנו עד עכשיו?