נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 רעיונות למתנה המושלמת ליום הנישואין 

יום הנישואין מתקרב, ועוד לא חשבתם על מתנה מיוחדת בכדי להראות לאהוב או אהובת ליבכם כמה הם חשובים לכם? תוהים איך לגשת לעניין ואיך בוחרים להם משהו שירגש אותם ויזיכר להם את היום המיוחד שלכם? במאמר זה נציע לכם 4 רעיונות מיוחדים ומרגשים שישמחו כל מקבל או מקבלת. כל הפרטים על איך, מה, כמה, ולמה – ממש כאן.

 

איך בוחרים מתנה מרגשת ליום הנישואין?

יום הנישואין הוא יום מרגש וחשוב, בו נוהגים לציין את יום החתונה ולחגוג את האהבה המשותפת. בחירת מתנה ליום זה יכולה להיות מעט מאיימת, אבל בהנחה שאתם מכירים טוב את בן או בת הזוג שלכם – זה קטן עליכם לגמרי, ואנחנו בטוחים שתצליחו לקלוע לטעם שלהם. להלן 4 רעיונות מרגשים ואישיים למתנה המושלמת ליום הנישואין הקרוב:

איך בוחרים מתנה מרגשת ליום הנישואין

שרשרת עם חריטה של ראשי התיבות

שרשרת היא מתנה נפלאה ליום הנישואין, שיכולה לסמל אפילו יותר רגש ואהבה אם תשלבו בה חריטה של ראשי התיבות שלכם. תוכלו לבקש מהתכשיטן או המעצב לחרוט את ראשי התיבות של אהובכם או אהובתכם לטאצ׳ אישי ומיוחד, או לשלב בין ראשי התיבות שלכם למתנה רומנטית יותר. בחרו באורך שרשרת קלאסי ועל זמני, וחומרים איכותיים שיחזיקו לאורך זמן.

 

טבעת משובצת אבני חן

טבעות הן מתנה מדהימה, ובתחום הנישואין הן מופיעות בתור טבעות יהלומים הנועדו לאירוסין, וטבעות חלקות ופשוטות יותר איתן מתחתנים. ביום הנישואין, שקלו לבחור בטבעת המשובצת אבני חן – כך שהיא גם מיוחדת ויוקרתית, וגם שונה מטבעת האירוסין שכבר הוענקה לאהובתכם או אוהבכם.

בחרו באבן חודש הלידה של בני הזוג שלכם בשביל להעניק להם מתנה אישית במיוחד, או פשוט אבן שאתם יודעים שהם אוהבים, או שכבר יש להם תכשיט אחר – כמו שרשרת או עגילים – שמשובצים באבן דומה, וכך תיצרו עבורם סט.

 

צמיד עם תאריך החתונה

יום הנישואין הוא בכל זאת יום שמציין את החתונה שלכם – ועל כן מתנה שמציינת את התאריך המיוחד היא מתנה מושלמת ומרגשת. בחרו בצמיד מחומרים איכותיים – בדקו כמובן אם מי שמיועד לו הצמיד אוהב כסף, זהב או זהב לבן – ובקשו מהתכשיטן או המעצב לחרוט עליו את תאריך החתונה שלכם, אולי בתוספת לב קטן אם אתם אוהבים, וכך תיצרו מתנה מרגשת בטירוף שמוקדשת ליום המיוחד שלכם.

 

עגילים יוקרתיים

עגילים הם מתנה מדהימה לאלו שעונדים אותם, שכן הם משלימים לוק באופן מושלם אם הם מתאימים לסגנון האישי של המקבל. בחרו בעגילים יוקרתיים ויפים, שמסמלים את האהבה שלכם וחוגגים את המאורע המרגש שלכם יחד עם אהובתכם או אהובכם.

אם יש לכם גישה אל תיבת התכשיטים של מקבל או מקבלת המתנה, בררו אם יש להם שרשרת וצמיד או טבעת שהם מאוד אוהבים ועונדים הרבה,ותנסו להתאים את העגילים שתרכשו אל התכשיט הקיים – כך תיצרו עבורם סט ותרגשו אותם עוד יותר בעזרת המחשבה הנוספת שהשקעתם במתנה.

 

לסיכום

יום הנישואין הוא הזדמנות נהדרת להשקיע בבן או בת הזוג שלכם, להזכיר להם כמה אתם אוהבים אותם וכמה הם חשובים בחייכם. בחרו תכשיט מיוחד ומרגש שיסמל עבורם את היום המיוחד שלכם ותנו לו טאץ׳ אישי משלכם.

4 רעיונות למתנה המושלמת ליום הנישואין 

מה היה לנו עד עכשיו?