נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כיצד תדעו להרכיב את הסט המושלם עבורכם

אנשים רבים מחפשים להכניס יותר אלגנטיות ללוקים שלהם, וליצור מראה מהודק ומסודר בלי מאמץ מיותר מצידם. דרך מעולה לעשות זאת היא לבנות לעצמנו סטים של תכשיטים, בהם כל הפריטים עובדים יחדיו לצירית מראה הרמוני, שקל לענוד על עצמנו ולהיעזר בו בשביל ליצור לוק מושלם כל פעם מחדש. איך עושים את זה? במאמר זה נסביר בדיוק איך, וניתן טיפים ליצירת סט מושלם ושימושי.

 

אז איך מרכיבים סט תכשיטים במיוחד בשבילכם?

מה צריך לעשות בכדי להרכיב סט תכשיטים שיהיה המרוני, יפה ומותאם בדיוק לסגנון שלכם? איגדנו עבורכם את כל הדברים שכדאי לוודא לפני שאתם רוכשים סט תכשיטים שילווה אתכם שנים ארוכות:

בחנו את האוסף הנוכחי שלכם

קודם כל ולפני הכל, תנו מבט באוסף התכשיטים הקיים בארון או תיבת התכשיטים שלכם. שימו לב לדברים שחוזרים על עצמם – למשל אם רוב התכשיטים שלכם עשויים זהב, כסף, או זהב לבן – או שאולי אתם אוהבים תכשיטים מעץ, מעור, ממתכות בצבעים שונים או שילובים של חומרים. נסו לחקות את האלמנטים שאתם רואים בסט החדש שתרכיבו כדי שיהיה מושלם עבור הארון והסגנון שלכם, וילך עם כל הלוק הכללי שלכם.

 

הצביעו על סגנון בולט

שימו לב האם הסגנון הכללי שלכם הוא יותר קלאסי, נקי ועל-זמני, או שהוא יותר יוקרתי, אלגנטי ומיוחד, או שהוא בכלל פשוט וקז׳ואלי ומתאים ליום יום. ההבנה הזו תאפשר לכם להתאים את הסט החדש למציאות ולא ליצור סט שבסופו של דבר לא תרצו לענוד כי הוא פשוט לא מתאים לכם או רלוונטי רק לאירועים מיוחדים של פעם בשנה, וכל שאר הזמן הוא ישב בארון.

 

התאימו את הגדלים

כשאתם ניגשים להרכיב את הסט ממספר של פריטים, שימו לב שלכולם יש את אותם היחסים פחות או יותר כשזה נוגע לגדלים.  לא חובה שכל האלמנטים יהיו בדיוק באותו הגודל אבל גם שלא יראו לא פרופורציונלים מידי אחד מול השני. למשל, במידה ולשרשרת שבחרתם יש תליון גדול מאוד ובולט, בחרו עגילים שנותנים את אותה התחושה, ולא עגילי פנינה קטנים וצמודים לתנוך. כך תיצרו סט יותר קוהרנטי.

 

שלבו צבעים באופן הרמוני

סט תכשיטים לאו דווקא צריך להיראות בדיוק אותו הדבר בכל פריט ופריט – אבל התחושה הכלילית שהוא אמור להעביר היא שכל הפריטים האלו קשורים אחד לשני ומגיעים מאותה משפחה – של צבעים, טקסטורות, גדלים וחומרים. למשל, במידה ואתם בוחרים שרשרת כסופה עם תליונים אדומים, דאגו שגם העגילים שלכם יציגו את אותן התכונות – אלמנט כסוף ואלמנט אדום.

 

לסיכום

הרכבת סט תכשיטים היא עניין פשוט וקל כשיודעים מה לעשות וממה להיזהר. בחנו את גודל התכשיטים, הצבע שלהם, הטקסטורות, החומרים מהם הם עשויים והסגנון הכללי שלהם – ותוכלו ליצור סט מושלם שילווה אתכם בלוקים שונים וישדרג כל אחד מהם.

כיצד תדעו להרכיב את הסט המושלם עבורכם

מה היה לנו עד עכשיו?