נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

זהב או כסף – איך תדעי מה העגיל הכי מתאים לך

איך ניתן לדעת אילו תכשיטים יותר יחמיאו לך – זהב או כסף? ובכן, ישנה תאורייה שנועדה בדיוק בשביל זה, ואם פועלים לפיה ניתן להבין מהו גוון העור שלנו ומה הכי יחמיא לו. במאמר זה נספר על התיאוריה וכיצד להתאים לך עגילי זהב או כסף.

 

בחירת החומר על פי גוון העור

ישנן לא מעט תאוריות שהמתעסקות בשילובים נכונים בין גוון העור שלך אל צבעי הבגדים שתלבשי, וכן התכשיטים שתענדי. התיאוריה הנפוצה ביותר היא תאוריית עונות השנה, שמייחסת אל 4 קבוצות ראשיות -קיץ, סתיו, חורף ואביב, אשר בכל קבוצה ישנן תכונות חיצוניות שמתקשרות אל גוון העור, והאם הוא נוטה אל חמימות או קרירות, הקונטרסט בין הצבעים של השיער, העור והעיניים, וכן עוצמת הטון של הצבעים בפנים (האם הם יותר עדינים או בוהקים).

למי יתאימו תכשיטי כסף?

לפי תאוריית עונות השנה, תכשיטי כסף יתאימו למי שבעלת קומפלקציה שנוטה לגוון קריר יותר, טיפוסי ה׳חורף׳ ו׳הקיץ׳, להם קונטרסט גבוה בין צבע השיער (שלעיתים קרובות יהיה כהה) לגוון העור (שלעיתים קרובות יהיה מעט חיוור). כלומר, במידה והעור שלך בגוון שנוטה לורוד או מקרין את הצבע הכחול, אז תכשיטי כסף יחמיאו לך יותר וישתלבו בצורה הרמונית עם הפנים והגוף שלך.

 

למי יתאימו תכשיטי זהב?

לפי אותה התאוריה, תכשיטי זהב יתאימו לטיפוסים מקבוצות ה׳סתיו׳ וה׳אביב׳. אנשים בעלי קומפלקציה חמה, בעלי עור המקרין חמימות בגווני שנהב או אפרסק, ללא קונטרסט גבוה בצבעי השיער והפנים, יראו טוב יותר בתכשיטי זהב שישתלבו עם הגוונים החמים שיש להם טבעית בעור.

למי יתאימו תכשיטי זהב

איך לבחור עגיל שיתאים לך בול?

בשביל להחליט איזה סוג עגילים יתאים לך יותר, תצטרכי לבצע מספר פעולות.

  • קודם כל, כדאי שתביני פחות או יותר אל איזו עונת שנה את שייכת כחלק מתאוריית הצבעים
  •  לאחר שיש לך מושג מסוים, כדאי שתערכי מספר בדיקות עם תכשיטי כסף ותכשיטי זהב, ותשימי לב מי מהם מעניק לפנים שלך זוהר, מראה בריא ומלא, עור בגוון אחיד, ומי מרגיש לא קשור לצד עור הפנים שלך, משווה לך מראה מעט חולה וחיוור ולא מבליט את הזוהר הטבעי של העור שלך כלפי חוץ
  •  רוב הזמן, מי שתיראה טוב יותר והרמונית יותר עם תכשיטי כסף, תיראה טוב גם עם תכשיטי זהב לבן, כל עוד נשמרת התכונה הכללית של קרירות בגווני הצבעים

 

לסיכום

בשביל לבחור בין עגילי כסף לעגילי זהב תצטרכי לברר קודם כל לאיזו קבוצה את שייכת מבחינת תיאוריית בצבעים של עונות השנה – האם גוון העור שלך קריר יותר, ונוטה לכחול או ורוד, או חמים יותר, ונוטה לאפרסק, צהבהב-ירקרק כשאת משתזפת. אחרי שתביני לאיזו קבוצה את שייכ תוכלי להתאים את התכשיטים שלך באופן הרמוני שיחמיא לך.

מה היה לנו עד עכשיו?