נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איך תוכלי לשמור על מראה עגילים חדש וזוהר 

כל אחת רוצה לשמור על העגילים שלה במצב מושלם – שתמיד יהיו בוהקים זוהרים ומבריקים, ושיראו חדשים ונקיים גם אם הם נקנו לפני שנים רבות או עברו אליהן בירושה, אבל לא כולן יודעות איך לתחזק ולשמור על עגילים במראה זוהר ובוהק. במאמר זה נפרט את הדרכים לעשות זאת, בכדי שתוכלו להינות מעגילים יפים ובוהקים למשך שנים ארוכות קדימה. כל הפרטים ממש פה. 

 

כיצד ניתן לשמור על העגילים שלך במצב מושלם וזוהר?

כשאנחנו רוכשות עגילים, הכוונה שלנו היא להחזיק בהם במשך שנים ארוכות, ליהנות מהיופי שלהם לתקופות ממושכות, באופן יומיומי או לאירועים מיוחדים בהם נרצה להיות חגיגיות יותר. שמירה נכונה על העגילים שלך תעניק לך שנים ארוכות של הנאה מהשימוש בהם, ותשמר את היופי הזוהר והאיכות שלהם. אבל איך עושים זאת?

כיצד ניתן לשמור על העגילים שלך במצב מושלם וזוהר

בחרי בעגילים מחומרים איכותיים

הדרך הכי טובה לשמור על עגילים במראה חדש וזוהר היא קודם כל לרכוש עגילים מחומרים איכותיים. כמובן שהכי מומלץ לרכוש עגילים מזהב או כסף טהור, אך ניתן כמובן גם לרכוש עגילים בציפוי של זהב או כסף, בהנחה שהציפוי באיכות גבוהה ושכל התכשיט מיוצר מחומרים איכותיים. חומרים שאינם איכותיים יתחילו להשתפשף, להוריד צבע ירוק או כחול על העורף ופשוט לאבד מהזוהר והיופי שלהם במהירות.

 

אל תחשפי את העגילים שלך לחומרים שיזיקו להם

דבר חשוב שיש לזכור הוא שחומרים כימיים שונים יגיבו עם המתכות מהם עשויים העגילים שלכן, ויצרו תגובה שבדרך כלל תהיה קילוף, שפשוף או דהייה של צבע העגילים. לכן, כדאי שלא תחשפו את העגילים לחומרים כמו סבונים, קרמים, תכשירים לשיער וכולי, שעלולים כאמור לפגוע בעגילים ולהרוס את המראה הזוהר שלהם.

 

דאגי לאחסן אותם במקום שמור ומוגן

איחסון העגילים גם הוא תורם לשימור המראה החדש והזוהר שלהם – הקפידי לשמור ולאחסן אותם במקום מוגן מפני לחות, חשיפה לחומרים שונים או אור שמש ישיר. ישנם פתרונות איחסון רבים עבור תכשיטים בכלל ועגילים בפרט, כמו קופסאות תכשיטים, מעמד לעגילים, שקי בד קטנים ועוד ועוד. ככל שהעגיל ישב במקום בטוח ושמור יותר, כך הסיכוי שהוא יהרס או יפגע יורד.

 

נקי אותם באופן תקופתי

בכדי לשמור על מראה זוהר, חדש ובוהק, הקפידי לנקות את העגילים שלך באופן תקופתי. תוכלי להשתמש במטליות ניקוי ייעודיות לתכשיטים, או בחומרים הבטוחים לניקוי העגילים. הדרך הכי בטוחה היא להביא את העגילים שלך אל תכשיטן שיבצע ניקוי יסודי ובטוח – בעיקר אם מדובר בעגילים משובצים אבני חן או יהלומים, שדורשים ניקוי עדין ומדויק.

 

לסיכום

בכדי לשמור על העגילים שלך בוהקים ובמראה חדש וזוהר, חשוב שתאחסני אותם במקום בטוח הרחק מלחות ואור, תנקי אותם באופן תקופתי בבית או אצל תכשיטן, ותשמרי עליהם מפני חומרים כמו סבונים, תכשירים לשיער, וחומרים כימיים אחרים העלולים לפגוע בציפוי שלהם.

איך תוכלי לשמור על מראה עגילים חדש וזוהר 

מה היה לנו עד עכשיו?